neb Společné čtení v dětském oddělení se koná v úterý 3. února od 17:00 hodin. Pravidelná společná http://aapharma.com/ čtení se konají vždy první úterý v měsíci. Únorové téma: „Medvídek Pú a jeho přátelé.“
Příběhy tohoto neobyčejného medvídka si získaly aapharma.com malé i velké čtenáře na celém světě. Medvídek Pú je sympatický popleta, http://aapharma.com/generic-eulexin-for-sale.php který je neustále připraven zažívat něco mimořádného spolu se svými přáteli, kterými jsou oslík Ijáček, Prasátko, Klokan, Tygr, Sova a především Kryštůfek Robin. Při společném čtení se ocitneme v podivném Stockorcovém lese a s hlavními hrdiny zažijeme spoustu legrace.
Protože se blíží svátek sv.Valentýna, mohou si děti na závěr vyrobit proplétané srdíčko z papíru a věnovat ho tomu, kdo je aapharma.com jim milý.